NASZA PRACOWNIA

 

 

 

Cała twórczość architekta jest związana z człowiekiem, jego potrzebami i oczekiwaniami

 

 

 

 

Pracownia projektowa „Atelier Architektury” powstała w roku 1992. Od początku

kontynuowała ideę która przyświecała rodzicom, którzy 30 lat wcześniej rozpoczęli działalność w

zawodzie architekta. Ta idea to dobre rzemiosło, solidność i kreatywność. Dzisiaj już trzecie

pokolenie architektów bierze udział w pracy Atelier Architektury hołdując tym samym zasadom.

Dzięki temu oferujemy inwestorom którzy nam zaufają, wiedzę, doświadczenie i młodzieńczy

zapał ubrany we współczesną wizję.

 

Architektura to kreowanie, określanie przestrzeni i organizowanie jej dla człowieka. Elementy, które pozwalają tworzyć dobrą przestrzeń dla życia są priorytetem w działalności naszej pracowni. Architektura ma być tłem dla procesu życia, toczącego się na różnych płaszczyznach i w różnych wymiarach.

 

Do tej pory w pracowni powstało ok. 300 projektów, większość została zrealizowana.

Były to projekty budynków o różnym przeznaczeniu, od budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, po budynki  użyteczności publicznej i przemysłowe oraz projekty wnętrz. W liczbie tej zawierają się również projekty rewaloryzacji budynków zabytkowych świeckich i sakralnych.

 

Jesteśmy autorami kilku miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. To spektrum usług architektonicznych nie jest ograniczone, gdyż jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania projektowe. W oparciu o zdobyte wykształcenie i doświadczenie pomagamy w realizacji zamierzeń inwestycyjnych od analizy terenu i jego otoczenia, poprzez pełno branżowe projekty budowlane i wykonawcze po nadzór nad ich realizacją.

 

W procesie projektowym uzyskujemy wszelkie wymagane przepisami pozwolenia i uzgodnienia.  Zespół Atelier Architektury cechuje indywidualne podejście do projektowania architektury w kontekście twórczego stosowania współczesnych materiałów, jakości projektowania detali i rysunków

warsztatowych.

 

 

 

Zespół Atelier Architektury

 

ZAUFALI NAM:

Gmina Świebodzin

Powiat Świebodziński

 

Agencja SEM / SEO SEMPIRE
Pozycjonowanie stron
Architekt Świebodzin - projektowanie wnętrz Lubuskie - Atelier Architektury Paweł Potok | os. Łużyckie 39, 66-200 Świebodzin | arch.potok@gmail.com | Tel: 602 663 957 | NIP: 9271371670 | REGON: 970126218